Logo-VGC (2)


Het platform Vins Gastronomiques Côntrolés (VGC) inventariseert een breed aanbod van (kwaliteits)wijnen die geschikt zijn voor de gastronomie in de breedste zin des woords. Een dienst naar de sommelier, chef en restaurateur toe die openstaan voor nieuwe ideeën waar wijnen op effectieve en professionele wijze onder de aandacht worden gebracht.

De VGC-selectie wordt in iedere reguliere uitgave van het vaktijdschrift Proefschrift gepubliceerd.

Via onderstaande link kunt u de selecties bekijken: http://vgc.thewinesite.nl/

De leden van VGC treft u hieronder aan:

Ad Bibendum Fine Wines – Sint-Truiden (B) 0032-11262700 – www.adbibendum.be
Altovino Wijnhandel – Amsterdam 087-8737215 – www.altovino.nl
Anfors – Rotterdam 06-48494229 – www.anfors.com
AsianWines – Hazerswoude-Rijndijk 085-2359456 – www.asianwines.nl
Cathy’s Taste- Haarlem- 06-51532464
Damaro-Rotterdam 010-2850218 – www.damaro.nl
L’Exception – Zoetermeer 079-3600113 – www.activin.nl
Goessens Wijnen – Maastricht 043-3523200 – www.goessenswijnen.com
Goods and More- Nieuwegein 036- 7370448– www.goodsandmore.nl
Granada Wijnen- Utrecht-030-6565920- www.granadawijnen.nl
Horizon Wines – Almere 036-5400708 – www.horizonwines.com
Informatiebureau voor Duitse Wijn – Breda 076-5244680 – www.duitsewijn.nl
La Maison Blanche- Bodegraven 06- 52456724- www.lamaisonblanche-wijnen.nl
La Vie le Vin- Uithoorn- 0297-524010- www.lavielevin.nl
Lekker sapje – Leiden 06-53548442 – www.lekkersapje.nl
Hans Moolenaar Wijnkoperij – Bloemendaal 023-5257739 – www.hansmoolenaar.nl
Neerlands Wijnhuis – Groot-Ammers 0184-662080 – www.neerlandswijnhuis.nl
Noordman Wijnimport – Leiden 071-5221405 – www.noordmanwijn.nl
Oud Reuchlin & Boelen – Zoetermeer 079-3634800 – www.orbwijn.nl
Sauter Wijnen – Maastricht/Bussum 043-3637799 – www.sauterwijnen.nl
Selección Vinos de Jerez – Amsterdam www.vinosdejerez.info
Singelier Wines BV- Wemeldingen 06-54151202 www.
Tire Bouchon – Gouda 0182-535336 – www.tirebouchon.nl
Verbunt Wijnkopers – Tilburg 013-5498400 – www.verbunt.nl
Wijn Verlinden – Den Bosch 073-6488011 – www.wijnverlinden.nl
Vinea WCT – Gooik (B) 0032-24608600- www.vinea.be
Vinites – Haarlem 023-5539074 – www.vinites.com
Vojacek – Maastricht 043-3253170 – www.vojacek.nl
Werkhoven Wijnen – Nieuwegein 030-6020143- www.werkhovenwijnen.nl
Wijnhandel De Gouden Leeuw – Voorschoten 071 – 56 13 736- www.wijnhandeldegoudenleeuw.nl
Wijnhandel Jan van Breda- Rotterdam 010- 4365269- www.janvanbreda.nl
Wijnhoeve Matton – Schalkwijk 06-16048066 – www.wijnhoevematton.nl
Wijnkooperij de Lange- Oosterhout- 0162- 447 847- www.wijnkooperijdelange.nl
Wijnkoperij De WijnEngel – Amsterdam- 06-12214117 – www.dewijnengel.nl
Wijnkoperij La Persistance – Breda- 076-5430036 – www.lapersistance.nl
De Wijntherapeut – Harderwijk- 06-55864714 – www.dewijntherapeut.nl